Tel.: +421 951 616 535 , info@opl-shop.sk, Pon-Pia 8:00-17:00, So 8:00-12:00


Úvod »CORSA-B + TIGRA-A»PALIVO A ODVOD SPALÍN » Čerpadlo palivové IN-TANK/1,2i - 7.00468.61.0 PIERBURG


        

Čerpadlo palivové IN-TANK/1,2i - 7.00468.61.0 PIERBURG

 


0x
Číslo produktu: 7.00468.61.0
Výrobca: PIERBURG
EAN kód: 4028977502347
Nákupom získate 114 bodov
Cena bez DPH : 94,75 €
Cena s DPH (20 %):
113,70 €

do košíka:
  ks  
OEN 8 15 012
Ext. 70509
Ext. 815012
Ext. 7800602
Ext. 40090313
Ext. 90297154
Ext. 90322493
Ext. 580453509
Ext. 580453516
Ext. 700468610
Ext. QFP642
Ext. 40-09-0313

 

OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.2 i 33 33
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.2 i 33 33
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.2 i 16V 48 48
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.4 i 44 44
OPEL TIGRA (95_) 1.4 16V 63 63
OPEL TIGRA (95_) 1.4 16V 66 66
OPEL TIGRA (95_) 1.6 16V 74 74
OPEL TIGRA (95_) 1.6 16V 78 78
OPEL CORSA B karoserie (73_) 1.4 i 44 44
Výrobca: PIERBURG

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Vytvorené systémom www.webareal.sk

Y2QwM