Tel.: +421 951 616 535 , info@opl-shop.sk, Pon-Pia 8:00-17:00, So 8:00-12:00


Úvod »OMEGA-B»PALIVO A ODVOD SPALÍN » Ventil spätný rázový 10-15mbar 2,0i/3,0i - 7.20469.51.0 PIERBURG


        

Ventil spätný rázový 10-15mbar 2,0i/3,0i - 7.20469.51.0 PIERBURG

 


0x
Číslo produktu: 7.20469.51.0
Výrobca: PIERBURG
EAN kód: 402897732359
Nákupom získate 13 bodov
Cena bez DPH : 10,83 €
Cena s DPH (20 %):
13,00 €

do košíka:
  ks  
OEN 757 41 030
OEN 90490317
OEN 77 00 767 117
OEN 7521313
OEN 6U0 133517
OEN 34704999
OEN 9142739
OEN 070 129 530
OEN 3A0 201 542
Ext. 7521313
Ext. 9142739
Ext. 24431060
Ext. 34704999
Ext. 70129530
Ext. 75741030
Ext. 90490317
Ext. 720469510
Ext. 7700367117
Ext. 7700767117
Ext. 50254200983
Ext. 3A0201542
Ext. 6U0133517

 

OPEL SINTRA 3.0 i 24V 148 148
OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) 2.0 16V 100 100
OPEL OMEGA B kombík (21_, 22_, 23_) 2.0 16V 100 100
Výrobca: PIERBURG

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Vytvorené systémom www.webareal.sk

ZDY1ODUw