Tel.: +421 951 616 535 , info@opl-shop.sk, Pon-Pia 8:00-17:00, So 8:00-12:00


Úvod »OMEGA-B»MOTOR A SPOJKA»MOTOROVÉ DIELY » Ventil EGR Opel 2,2i/2,5i 24V/3,0 V6 - 7.24809.14.0 PIERBURG


        

Ventil EGR Opel 2,2i/2,5i 24V/3,0 V6 - 7.24809.14.0 PIERBURG

s tesnením

 


0x
Číslo produktu: 7.24809.14.0
Výrobca: PIERBURG
EAN kód: 402897751430
Nákupom získate 125 bodov
Cena bez DPH : 104,17 €
Cena s DPH (20 %):
125,00 €

do košíka:
  ks  
OEN 17094107
OEN 58 51 576
OEN 58 51 608
OEN 8 51 578
OEN 9198821
OEN 93185001
OEN 17094107
OEN 58 51 576
OEN 8 51 578
OEN 9198821
Ext. 851578
Ext. 5851576
Ext. 5851608
Ext. 9198821
Ext. 17094107
Ext. 40630002
Ext. 93185001
Ext. 724809040
Ext. 724809140
Ext. R1090065
Ext. 40-63-0002
Ext. 7.24809.04.0
Ext. 9410700651P

 

OPEL X 25 XE 125 2498
OPEL X 30 XE 148 2962
OPEL Y 22 XE 106 2198
OPEL Z 22 XE 106 2198

 

OPEL SINTRA 3.0 i 24V 148 148
OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) 2.2 16V 106 106
OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) 2.5 V6 125 125
OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) 3.0 V6 155 155
OPEL OMEGA B kombík (21_, 22_, 23_) 2.2 16V 106 106
OPEL OMEGA B kombík (21_, 22_, 23_) 2.5 V6 125 125
OPEL OMEGA B kombík (21_, 22_, 23_) 3.0 V6 155 155
Výrobca: PIERBURG

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Vytvorené systémom www.webareal.sk

ZDg4MTllN