Tel.: +421 951 616 535 , info@opl-shop.sk, Pon-Pia 8:00-17:00, So 8:00-12:00


Úvod »OMEGA-B»MOTOR A SPOJKA»MOTOROVÉ DIELY » Ventil EGR Opel 2,5 TD - 7.21920.62.0 PIERBURG


        

Ventil EGR Opel 2,5 TD - 7.21920.62.0 PIERBURG

bez tesnenia

 


0x
Číslo produktu: 7.21920.62.0
Výrobca: PIERBURG
EAN kód: 4028977326882
Nákupom získate 139 bodov
Cena bez DPH : 115,83 €
Cena s DPH (20 %):
139,00 €

do košíka:
  ks  
OEN 11712244900
OEN 11712246145
OEN 11712247177
OEN 11712248139
OEN 2244900
OEN 2246145
OEN 2247177
OEN 2248139
OEN 5851014
OEN 851649
OEN 90509132
OEN 90541691
OEN 58 51 014
OEN 8 51 649
OEN 90509132
OEN 90541691
Ext. 851649
Ext. 2244900
Ext. 2246145
Ext. 2247177
Ext. 2248139
Ext. 5851014
Ext. 90509132
Ext. 90541691
Ext. 721920620
Ext. 11712244900
Ext. 11712246145
Ext. 11712247177
Ext. 11712248139

 

OPEL 25 DT 96 2497
OPEL X 25 DT 96 2497
OPEL X 25 TD 96 2498

 

OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) 2.5 TD 96 96
OPEL OMEGA B kombík (21_, 22_, 23_) 2.5 TD 96 96
Výrobca: PIERBURG

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Vytvorené systémom www.webareal.sk

ZDk3ZWJjZD