Tel.: +421 951 616 535 , info@opl-shop.sk, Pon-Pia 8:00-17:00, So 8:00-12:00


Úvod »VECTRA-B»MOTOR A SPOJKA»MOTOROVÉ DIELY » Ventil EGR Opel 2,5i V6 - 7.24809.13.0 PIERBURG


        

Ventil EGR Opel 2,5i V6 - 7.24809.13.0 PIERBURG

s tesnením

 


0x
Číslo produktu: 7.24809.13.0
EAN kód: 4028977514296
Nákupom získate 149 bodov
Cena bez DPH : 124,17 €
Cena s DPH (20 %):
149,00 €

do košíka:
  ks  
OEN 17096243
OEN 58 51 009
OEN 17096243
OEN 58 51 009
Ext. 5851009
Ext. 17096243
Ext. 40630003
Ext. 724809030
Ext. 724809130
Ext. 40-63-0003
Ext. 7.24809.03.0
Ext. 9624303641P

 

OPEL X 25 XE 125 2498

 

OPEL VECTRA B Sikma zadni cast (38_) 2.5 i V6 125 125
OPEL VECTRA B (36_) 2.5 i V6 125 125
OPEL VECTRA B (36_) i 500 2.5 143 143
OPEL VECTRA B kombík (31_) 2.5 i V6 125 125
OPEL VECTRA B kombík (31_) i 500 2.5 143 143

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Vytvorené systémom www.webareal.sk

MjE0MTNh