Tel.: +421 951 616 535 , info@opl-shop.sk, Pon-Pia 8:00-17:00, So 8:00-12:00


Úvod »MOVANO-A»MOTOR A SPOJKA»MOTOROVÉ DIELY » Ventil EGR 1,9 dCi - 7.22818.57.0 PIERBURG


        

Ventil EGR 1,9 dCi - 7.22818.57.0 PIERBURG

s tesnením

 


0x
Číslo produktu: 7.22818.57.0
Výrobca: PIERBURG
EAN kód: 402897751900
Nákupom získate 125 bodov
Cena bez DPH : 104,17 €
Cena s DPH (20 %):
125,00 €

do košíka:
  ks  
OEN 4409585
OEN 4411757
OEN 4412632
OEN 4413408
OEN 4415798
OEN 4416575
OEN 4430902
OEN 93160003
OEN 93160754
OEN 93161069
OEN 93161219
OEN 93161487
OEN 93183146
OEN 93188701
OEN 7700107797
OEN 8200229190
OEN 8200231630
OEN 8200282880
OEN 8200360200
OEN 8200467001
OEN 8200542997
OEN 4409585
OEN 4411757
OEN 4412632
OEN 4413408
OEN 4415798
OEN 4416575
OEN 4430902
OEN 93160003
OEN 93160754
OEN 93161069
OEN 93161219
OEN 93161487
OEN 93183146
OEN 93188701
Ext. 4411757
Ext. 4412632
Ext. 93160754
Ext. 93161069
Ext. 722818230
Ext. 722818570
Ext. 7700107797
Ext. 8200229190
Ext. 8200231630
Ext. 8200282880
Ext. 8200360200
Ext. 7.22818.23.0

 

OPEL F9Q 760 74 1870
OPEL F9Q 762 59 1870
OPEL F9Q 774 60 1870

 

OPEL MOVANO karoserie (F9) 1.9 DTI 60 60
OPEL MOVANO Combi (J9) 1.9 DTI 60 60
OPEL VIVARO karoserie (F7) 1.9 DI 60 60
OPEL VIVARO karoserie (F7) 1.9 DTI 74 74
OPEL VIVARO Combi (J7) 1.9 DTI 74 74
Výrobca: PIERBURG

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Vytvorené systémom www.webareal.sk

N2EwOWU4