Tel.: +421 951 616 535 , info@opl-shop.sk, Pon-Pia 8:00-17:00, So 8:00-12:00


Úvod »MOVANO-A»MOTOR A SPOJKA»MOTOROVÉ DIELY » Ventil EGR 2,2dCi - 7.22818.59.0 PIERBURG


        

Ventil EGR 2,2dCi - 7.22818.59.0 PIERBURG

s tesnením

 


0x
Číslo produktu: 7.22818.59.0
Výrobca: PIERBURG
EAN kód: 402897751902
Nákupom získate 140 bodov
Cena bez DPH : 116,67 €
Cena s DPH (20 %):
140,00 €

do košíka:
  ks  
OEN 44 04 463
OEN 44 11 697
OEN 9112463
OEN 93160741
OEN 82 00 088 888
OEN 82 00 169 634
OEN 82 00 235 232
OEN 82 00 270 539
OEN 82 00 294 794
OEN 44 04 463
OEN 44 11 697
OEN 9112463
OEN 93160741
Ext. 4404463
Ext. 4411697
Ext. 91124463
Ext. 93160741
Ext. 722818590
Ext. 8200088888
Ext. 8200169634
Ext. 8200235232
Ext. 8200270539
Ext. 8200294794

 

OPEL G9T 720 66 2188
OPEL G9U 730 99 2463

 

OPEL MOVANO karoserie (F9) 2.2 DTI 66 66
OPEL MOVANO valník/podvozek (U9, E9) 2.2 DTI 66 66
OPEL MOVANO Combi (J9) 2.2 DTI 66 66
OPEL MOVANO sklápěč (H9) 2.2 DTI 66 66
OPEL VIVARO karoserie (F7) 2.5 DTI 99 99
OPEL VIVARO Combi (J7) 2.5 DTI 99 99
Výrobca: PIERBURG

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Vytvorené systémom www.webareal.sk

ODgyYTll