Tel.: +421 951 616 535 , info@opl-shop.sk, Pon-Pia 8:00-17:00, So 8:00-12:00


Úvod »ASTRA-G + ZAFIRA-A»ELEKTRICKÝ VÝSTROJ » Ventil prepín. el. 2,0i 16V - 7.01024.02.0 PIERBURG


        

Ventil prepín. el. 2,0i 16V - 7.01024.02.0 PIERBURG

 


0x
Číslo produktu: 7.01024.02.0
Výrobca: PIERBURG
EAN kód: 402897750662
Nákupom získate 23 bodov
Cena bez DPH : 18,75 €
Cena s DPH (20 %):
22,50 €

do košíka:
  ks  
OEN 9.407.0.767.007.4
OEN 55352099
OEN 55557806
OEN 58 50 129
OEN 8 50 436
OEN 55352099
OEN 55557806
OEN 58 50 129
OEN 8 50 436
Ext. 830436
Ext. 5850129
Ext. 55352099
Ext. 55557806
Ext. 701024020
Ext. 940707670074
Ext. 9.4070.76.7.0074

 

OPEL Z 20 LEH 177 1998
OPEL Z 20 LEL 125 1998
OPEL Z 20 LER 147 1998
OPEL Z 20 LET 140 1998

 

OPEL ASTRA G Sikma zadni cast (F48_, F08_) 2.0 OPC 141 141
OPEL ASTRA G Sikma zadni cast (F48_, F08_) 2.0 OPC 147 147
OPEL ASTRA G kombík (F35_) 2.0 OPC 141 141
OPEL ZAFIRA (F75_) 2.0 OPC 141 141
OPEL ZAFIRA (F75_) 2.0 OPC 147 147
OPEL ASTRA G kupé (F07_) 2.0 16V Turbo 140 140
OPEL ASTRA G kupé (F07_) 2.0 16V Turbo 141 141
OPEL ASTRA G kupé (F07_) 2.0 16V Turbo 147 147
OPEL SPEEDSTER 2.0 Turbo 147 147
OPEL ASTRA G Kabriolet 2.0 OPC 141 141
OPEL ASTRA G Kabriolet 2.0 16V Turbo 147 147
OPEL ASTRA H 2.0 Turbo 125 125
OPEL ASTRA H 2.0 Turbo 147 147
OPEL ASTRA H 2.0 Turbo 177 177
OPEL ASTRA H kombík 2.0 Turbo 125 125
OPEL ASTRA H kombík 2.0 Turbo 147 147
OPEL ASTRA H GTC 2.0 Turbo 125 125
OPEL ASTRA H GTC 2.0 Turbo 147 147
OPEL ASTRA H GTC 2.0 Turbo 177 177
OPEL ZAFIRA 2.0 147 147
OPEL ZAFIRA 2.0 177 177
OPEL ASTRA H TwinTop 2.0 Turbo 125 125
OPEL ASTRA H TwinTop 2.0 Turbo 147 147
Výrobca: PIERBURG

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Vytvorené systémom www.webareal.sk

OTQ4NjJhM