Tel.: +421 951 616 535 , info@opl-shop.sk, Pon-Pia 8:00-17:00, So 8:00-12:00


Úvod »ASTRA-G + ZAFIRA-A»MOTOR A SPOJKA»MOTOROVÉ DIELY » Vákuové čerpadlo brzd. systému 2,2DTI 16V - 7.24807.10.0 PIERBURG


        

Vákuové čerpadlo brzd. systému 2,2DTI 16V - 7.24807.10.0 PIERBURG

 


0x
Číslo produktu: 7.24807.10.0
Výrobca: PIERBURG
EAN kód: 4028977505010
Nákupom získate 207 bodov
Cena bez DPH : 172,08 €
Cena s DPH (20 %):
206,50 €

do košíka:
  ks  
OEN 24406132
OEN 5 45 415
OEN 5 45 423
OEN 90531397
OEN 24406132
OEN 5341888
Ext. 545415
Ext. 545423
Ext. 1014078
Ext. 1514078
Ext. 5341888
Ext. 24406132
Ext. 90531397
Ext. 724807100

 

OPEL VECTRA B Sikma zadni cast (38_) 2.0 DI 16V 60 60
OPEL VECTRA B Sikma zadni cast (38_) 2.0 DTI 16V 74 74
OPEL VECTRA B Sikma zadni cast (38_) 2.2 DTI 16V 92 92
OPEL VECTRA B (36_) 2.0 DI 16V 60 60
OPEL VECTRA B (36_) 2.0 DTI 16V 74 74
OPEL VECTRA B (36_) 2.2 DTI 16V 92 92
OPEL VECTRA B kombík (31_) 2.0 DI 16V 60 60
OPEL VECTRA B kombík (31_) 2.0 DTI 16V 74 74
OPEL VECTRA B kombík (31_) 2.2 DTI 16V 92 92
OPEL ASTRA G Sikma zadni cast (F48_, F08_) 2.0 DI 60 60
OPEL ASTRA G Sikma zadni cast (F48_, F08_) 2.0 DTI 16V 74 74
OPEL ASTRA G Sikma zadni cast (F48_, F08_) 2.2 DTI 92 92
OPEL ASTRA G kombík (F35_) 2.0 DI 60 60
OPEL ASTRA G kombík (F35_) 2.0 DTI 16V 74 74
OPEL ASTRA G kombík (F35_) 2.2 DTI 92 92
OPEL ASTRA G limuzína (F69_) 2.0 DI 60 60
OPEL ASTRA G limuzína (F69_) 2.0 DTI 16V 74 74
OPEL ASTRA G limuzína (F69_) 2.2 DTI 92 92
OPEL ZAFIRA (F75_) 2.0 DI 16V 60 60
OPEL ZAFIRA (F75_) 2.0 DTI 16V 74 74
OPEL ZAFIRA (F75_) 2.2 DTI 16V 92 92
OPEL ASTRA G kupé (F07_) 2.2 DTI 92 92
Výrobca: PIERBURG

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Vytvorené systémom www.webareal.sk

ZTQ0OTU