Tel.: +421 951 616 535 , info@opl-shop.sk, Pon-Pia 8:00-17:00, So 8:00-12:00


Úvod »ASTRA-G + ZAFIRA-A»MOTOR A SPOJKA»MOTOROVÉ DIELY » Hrdlo klapky 2,2i 16V - 7.14407.07.0 PIERBURG


        

Hrdlo klapky 2,2i 16V - 7.14407.07.0 PIERBURG

 


0x
Číslo produktu: 7.14407.07.0
Výrobca: PIERBURG
EAN kód: 4028977527395
Nákupom získate 265 bodov
Cena bez DPH : 220,83 €
Cena s DPH (20 %):
265,00 €

do košíka:
  ks  
OEN 12568796
OEN 1258374
OEN 25312094
OEN 58 25 705
OEN 8 25 245
OEN 9194751
OEN 93174608
OEN 58 25 705
OEN 8 25 245
OEN 9194751
OEN 93174608
Ext. 5825234
Ext. 5825705
Ext. 12568796
Ext. 12583274
Ext. 12791257
Ext. 25312094
Ext. 93174608
Ext. 93176028
Ext. 714407070

 

OPEL Z 22 SE 108 2198

 

OPEL VECTRA B Sikma zadni cast (38_) 2.2 i 16V 108 108
OPEL VECTRA B (36_) 2.2 i 16V 108 108
OPEL VECTRA B kombík (31_) 2.2 i 16V 108 108
OPEL ASTRA G Sikma zadni cast (F48_, F08_) 2.2 16V 108 108
OPEL ASTRA G kombík (F35_) 2.2 16V 108 108
OPEL ASTRA G limuzína (F69_) 2.2 16V 108 108
OPEL ZAFIRA (F75_) 2.2 16V 108 108
OPEL ASTRA G kupé (F07_) 2.2 16V 108 108
OPEL SPEEDSTER 2.2 108 108
OPEL ASTRA G Kabriolet 2.2 16V 108 108
OPEL VECTRA C 2.2 16V 108 108
OPEL VECTRA C GTS 2.2 16V 108 108
Výrobca: PIERBURG

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Vytvorené systémom www.webareal.sk

OGZmM