Tel.: +421 951 616 535 , info@opl-shop.sk, Pon-Pia 8:00-17:00, So 8:00-12:00


Úvod »CORSA-A»PALIVO A ODVOD SPALÍN » Čerpadlo palivové el. UNI - 7.21440.51.0 PIERBURG


        

Čerpadlo palivové el. UNI - 7.21440.51.0 PIERBURG

 


0x
Číslo produktu: 7.21440.51.0
Výrobca: PIERBURG
EAN kód: 4028977325250
Nákupom získate 68 bodov
Cena bez DPH : 56,92 €
Cena s DPH (20 %):
68,30 €

do košíka:
  ks  

OEN996730

OEN0453-13-350

OEN 1943-13-350A
OEN 8072-13-350B
OEN 8116-13-350A
OEN 8118-13-350A
OEN 8173-13-350
OEN 8174-13-350
OEN 8788-13-350
OEN A 002 091 00 01
OEN A 002 091 84 01
OEN 002 091 00 01
OEN 002 091 84 01

OEN060 906 089

Ext. 996730
Ext. 20910001
Ext. 20918401
Ext. 45313350
Ext. 60906089
Ext. 045313350
Ext. 721440510
Ext. 817313350
Ext. 817413350
Ext. 878813350
Ext. A0020910001
Ext. A0020918401
Ext. 0453-13-350
Ext. 194313350A
Ext. 1943-13-350A
Ext. 807213350B
Ext. 8072-13-350B
Ext. 811613350A
Ext. 8116-13-350A
Ext. 811813350A
Ext. 8118-13-350A
Ext. 8173-13-350
Ext. 8174-13-350
Ext. 8788-13-350

 

OPEL 10 N 29 993
OPEL 10 S 33 993
OPEL 11 N 33 1078
OPEL 11 S 40 1078
OPEL 11 SR 44 1078
OPEL 12 N 38 1196
OPEL 12 NC 33 1196
OPEL 12 ST 40 1196
OPEL 13 N 39 1297
OPEL 13 NB 44 1297
OPEL 13 S 42 1297
OPEL 13 SB 51 1297
OPEL 14 NV 53 1389
OPEL 15 ... 43 1492
OPEL 16 N 44 1584
OPEL 16 N 50 1584
OPEL 16 N 55 1598
OPEL 16 S 55 1584
OPEL 16 S 59 1584
OPEL 16 SH 66 1598
OPEL 16 SV 60 1598
OPEL 17 N 44 1698
OPEL 17 S 55 1698
OPEL 18 N 55 1796
OPEL 18 NV 60 1796
OPEL 18 S 65 1796
OPEL 18 SV 66 1796
OPEL 19 N 55 1897
OPEL 19 S 65 1897
OPEL 19 SH 66 1897
OPEL 20 N 56 1979
OPEL 20 S 74 1979
OPEL 25 H 96 2490
OPEL 25 S 85 2490
OPEL 28 H 103 2784
OPEL 28 HC 103 2784
OPEL 28 HL 103 2784
OPEL 28 S 92 2784
OPEL 46 S 140 4638
OPEL 54 S 169 5354
OPEL C 16 NZ 55 1598
OPEL E 12 GV 33 1196
OPEL E 18 NV 62 1796
OPEL E 18 NVR 65 1796

 

OPEL KADETT A 1.0 29 29
OPEL KADETT A 1.0 S 35 35
OPEL KADETT A kupé 1.0 S 35 35
OPEL ADMIRAL B 2.8 S 95 95
OPEL ADMIRAL B 2.8 S 97 97
OPEL ADMIRAL B 2.8 103 103
OPEL ADMIRAL B 2.8 107 107
OPEL DIPLOMAT A 4.6 140 140
OPEL DIPLOMAT A 5.3 169 169
OPEL DIPLOMAT A kupé 5.3 169 169
OPEL DIPLOMAT B 5.3 169 169
OPEL KADETT A kombík 1.0 N 29 29
OPEL KADETT A kombík 1.0 S 35 35
OPEL ASCONA A Voyage (84_, 89_) 1.6 N 44 44
OPEL ASCONA A Voyage (84_, 89_) 1.6 N 50 50
OPEL ASCONA A Voyage (84_, 89_) 1.6 S 55 55
OPEL ASCONA A Voyage (84_, 89_) 1.6 S 59 59
OPEL ASCONA A Voyage (84_, 89_) 1.9 SR 65 65
OPEL ASCONA A Voyage (84_, 89_) 1.9 SR 66 66
OPEL CORSA A karoserie 1.0 33 33
OPEL CORSA A karoserie 1.2 33 33
OPEL CORSA A karoserie 1.2 40 40
OPEL CORSA A karoserie 1.3 44 44
OPEL CORSA A karoserie 1.3 51 51
OPEL CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) 1.0 33 33
OPEL CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) 1.2 N 33 33
OPEL CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) 1.2 S 40 40
OPEL CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) 1.3 44 44
OPEL CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) 1.3 S 51 51
OPEL KADETT E Combo (38_, 48_) 1.4 S 55 55
OPEL KADETT E Combo (38_, 48_) 1.6 60 60
OPEL CORSA A Sikma zadni cast (93_, 94_, 98_, 99_) 1.0 33 33
OPEL CORSA A Sikma zadni cast (93_, 94_, 98_, 99_) 1.2 33 33
OPEL CORSA A Sikma zadni cast (93_, 94_, 98_, 99_) 1.2 S 40 40
OPEL CORSA A Sikma zadni cast (93_, 94_, 98_, 99_) 1.3 44 44
OPEL CORSA A Sikma zadni cast (93_, 94_, 98_, 99_) 1.3 S 51 51
OPEL SENATOR A (29_) 2.8 103 103
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.6 44 44
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.6 50 50
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.6 55 55
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.6 S 59 59
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.9 S 65 65
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.9 S 66 66
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.2 N 40 40
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 N 44 44
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 S 55 55
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 N 44 44
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 S 55 55
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.8 S 66 66
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 N 55 55
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 S 66 66
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 66 66
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 S 74 74
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 N 44 44
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 S 55 55
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.6 N 44 44
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.8 S 66 66
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.9 N 55 55
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0 66 66
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0 S 74 74
OPEL MONZA A (22_) 2.8 103 103
OPEL KADETT B kupé 1.1 33 33
OPEL KADETT B kupé 1.1 37 37
OPEL KADETT B kupé 1.1 40 40
OPEL KADETT B kupé 1.1 44 44
OPEL KADETT B kupé 1.9 66 66
OPEL KADETT B 1.1 33 33
OPEL KADETT B 1.1 37 37
OPEL KADETT B 1.1 S 40 40
OPEL KADETT B 1.1 SR 44 44
OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 S 85 85
OPEL KADETT B kombík 1.1 33 33
OPEL KADETT B kombík 1.1 37 37
OPEL KADETT B kombík 1.1 40 40
OPEL KADETT D kombík (35_, 36_, 45_, 46_) 1.2 39 39
OPEL KADETT D kombík (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 N 44 44
OPEL KADETT D kombík (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 S 55 55
OPEL KADETT D kombík (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 S 66 66
OPEL ADMIRAL A 2.8 S 92 92
OPEL ADMIRAL A 2.8 HL 103 103
OPEL ADMIRAL A 4.6 140
Výrobca: PIERBURG

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Vytvorené systémom www.webareal.sk

NzZhMDg