Tel.: +421 951 616 535 , info@opl-shop.sk, Pon-Pia 8:00-17:00, So 8:00-12:00


Úvod »CORSA-A»PALIVO A ODVOD SPALÍN » Čerpadlo palivové mech. 1,3 - 7.02242.32.0 PIERBURG


        

Čerpadlo palivové mech. 1,3 - 7.02242.32.0 PIERBURG

 


0x
Číslo produktu: 7.02242.32.0
Výrobca: PIERBURG
EAN kód: 402897755491
Nákupom získate 42 bodov
Cena bez DPH : 35,17 €
Cena s DPH (20 %):
42,20 €

do košíka:
  ks  
OEN 05506961
OEN 05506975
OEN 25061468
OEN 25061477
OEN 8 16 025
OEN 8 16 055
OEN 8 16 056
OEN 8 16 064
OEN 8 16 074
OEN 8 16 075
OEN 93151803
OEN 93151805
Ext. 816025
Ext. 816055
Ext. 816056
Ext. 816064
Ext. 816074
Ext. 816075
Ext. 5506961
Ext. 5506975
Ext. 05506961
Ext. 05506975
Ext. 25061468
Ext. 25061477
Ext. 93151803
Ext. 93151805

 

OPEL 12 ST 40 1196
OPEL 13 N 39 1297
OPEL 13 NB 44 1297
OPEL 13 S 42 1297
OPEL 13 SB 51 1297
OPEL 14 NV 53 1389
OPEL 16 N 55 1598
OPEL 16 SV 60 1598

 

OPEL CORSA A karoserie 1.2 40 40
OPEL CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) 1.2 S 40 40
OPEL CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) 1.3 S 51 51
OPEL KADETT E Combo (38_, 48_) 1.3 N 44 44
OPEL KADETT E Combo (38_, 48_) 1.3 S 55 55
OPEL KADETT E Combo (38_, 48_) 1.4 S 55 55
OPEL CORSA A Sikma zadni cast (93_, 94_, 98_, 99_) 1.2 S 40 40
OPEL CORSA A Sikma zadni cast (93_, 94_, 98_, 99_) 1.3 S 51 51
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 N 44 44
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 S 55 55
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 N 44 44
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 S 55 55
OPEL KADETT D kombík (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 N 44 44
OPEL KADETT D kombík (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 S 55 55
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 N 44 44
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 S 55 55
OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 S 55 55
OPEL ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 55 55
OPEL ASCONA C Sikma zadni cast (84_, 89_) 1.3 S 55 55
OPEL ASCONA C Sikma zadni cast (84_, 89_) 1.6 55 55
OPEL VECTRA A Sikma zadni cast (88_, 89_) 1.4 S 55 55
OPEL VECTRA A Sikma zadni cast (88_, 89_) 1.6 S 60 60
OPEL KADETT E karoserie (37_, 47_) 1.3 N 44 44
OPEL VECTRA A (86_, 87_) 1.4 S 55 55
OPEL VECTRA A (86_, 87_) 1.6 60 60
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.3 N 44 44
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.3 S 55 55
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.2 40 40
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 N 44 44
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 S 55 55
OPEL KADETT E (39_, 49_) 1.3 N 44 44
OPEL KADETT E (39_, 49_) 1.3 S 55 55
OPEL KADETT E (39_, 49_) 1.4 S 55 55
OPEL KADETT E Kabriolet (43B_) 1.3 S 55 55
OPEL KADETT E Kabriolet (43B_) 1.4 S 55 55
OPEL KADETT E kombík (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 N 44 44
OPEL KADETT E kombík (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 S 55 55
OPEL KADETT E kombík (35_, 36_, 45_, 46_) 1.4 S 55 55
OPEL KADETT E Sikma zadni cast (33_, 34_, 43_, 44_) 1.3 N 44 44
OPEL KADETT E Sikma zadni cast (33_, 34_, 43_, 44_) 1.3 S 55 55
OPEL KADETT E Sikma zadni cast (33_, 34_, 43_, 44_) 1.4 S 55 55
Výrobca: PIERBURG

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Vytvorené systémom www.webareal.sk

Yzc4N